Ankstesnė prekė 11 prekė iš 16

VARIKLIS RIPTIDE ULTERRA I-PILOT LINK

Paruoškite naudojimui, sudėkite baigus žvejybą ir valdykite savo variklį esant bet kurioje valties dalyje. Riptide Ulterra pristato tokias funkcijas kaip Auto Stow/Deploy ir Power Trim. Taip pat i-Pilot arba i-Pilot Link. Žvejokite iš bet kur ir dominuokite bet kokius vandenis.

• Stow & Deploy: Paruoškite variklį naudojimui arba ištraukite jį iš vandens vienu mygtuko paspaudimu jūsų i-Pilot arba i-Pilot Link pultelyje, specialiame kojos pedale arba Humminbird echolote.

• i-Pilot® Link™ Integrated GPS Trolling System: i-Pilot® Link™ suteikia jums nepalyginamą valties kontrolę, sujungiant variklį su Humminbird echolotu. Valdykite savo variklį su Link pulteliu, turinčiu spalvotą liečiamą ekraną arba, jau minėtu, Humminbird echolotu. Su Spot-Lock, variklis išlaikys jus vienoje vietoje. Įrašykite plaukiojimo kelius, kad vėliau juos pakartotumėte, keiskite greitį ir judėjimo kryptį.

• Spot-Lock kartu su „Jog“: Tik spustelėkite mygtuką ir Spot-Lock išlaikys jus vienoje
vietoje su neprilygstamu GPS tikslumu. i- Pilot GPS sistemose esantis Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiai virš sėkmingiausios žvejybos vietos visiškai automatiškai, neliečiant savo variklio. Su integruotu krypties jutikliu galite naudoti „Jog“ perkelti savo Spot-Lock vietą penkiomis pėdomis bet kuria kryptimi. Aktyvuokite Spot-Lock i-Pilot pultelyje arba Humminbird echolote.

• AutoPilot™: Automatiškai plaukiokite bet kokia kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo variklį norima plaukti kryptimi, įjunkite AutoPilot™ ir variklis išlaikys tą patį kursą, pasitaisydamas net esant bangoms vėjui ar srovei.

• Advanced Corrosion Protection: Apatinė variklio dalis sušiurkštinta naudojant labai kietas daleles ir padengti aliuminiu, kad apsaugotų variklį nuo oksidavimosi ir rūdijimo. Vėliau uždedamas galutinis miltelinių dažų sluoksnis, kad variklis būtų tobulai apsaugotas.

• Integruotas akumuliatoriaus skaitiklis: i-Pilot gali parodyti tikslų įkrovos lygį jūsų akumuliatoriuose, todėl visada žinosite kiek laiko liko žvejybai.

• Digital Maximizer™: Suteikia iki 5 kartus ilgesnį veikimą nuo vieno įkrovimo. Šie kintančio greičio varikliai leidžia jums įvesti konkretų greitį kokiu norite plaukti ir variklis naudos tik tiek energijos, kiek reikės, kad išlaikytų tą greitį. Dėl to baterija neišsikraus ilgiau ir žvejyba galės trukti kad ir visą dieną.

• Weedless Wedge™ 2 Prop: Specialiu kampu pakreiptos propelerio mentės be didelių sunkumų suksis nešvariuose vandenyse pilnuose žolių, todėl vandens telkiniuose nebeliks nepasiekiamų vietų. Žolės ir augalai neapsivynioja apie sraigtą, todėl variklis papildomai neapkraunamas ir naudoja mažiau energijos. Tai vieni patikimiausių propelerių visoje žvejybos prekių rinkoje.

• Nesulaužoma iš kompozicinių medžiagų pagaminta koja, garantija visam gyvenimui. Tik Minn Kota varikliuose.

• Mobilios programėlės suderinamumas: Valdykite i-Pilot tiesiai iš savo Samsung ar Apple mobilaus telefono su tam skirta programėle. Galite nesunkiai keisti greitį, judėjimo kryptį, išjungti ar įjungti Spot-Lock ir Advanced Auto-Pilot. Taip pat galėsite atsisiųsti atnaujinimų i-Pilot programinei įrangai.

• "Šalta" ir tyli galia: tinkamai parinkti variklio komponentai užtikrina, kad variklis nekaista, dirba tyliai ir ekonomiškai naudoja akumuliatoriaus energiją.

3 955,00 €
Kodas Sandėlyje Technologijos Kaina
1358958M Nėra 80 lbs 24V | ilgis 60"/152cm 3 955,00 €
Atributas Savybė
SKU 1358958M
Gamintojas MINN KOTA
Prekinis ženklas Minn Kota
Technologijos 80 lbs 24V | ilgis 60"/152cm