Ankstesnė prekė 4 prekė iš 16

VARIKLIS TERROVA I-PILOT

Terrova varikliai užsitarnavo savo gerą vardą ir populiarumą su tokiomis technologijomis kaip i-Pilot GPS trolling sistema kartu su Spot-Lock. Visus lūkesčius pateisinančią traukos jėga. Viską apibendrinus, tai patvarus ir patikimas variklis su nesenstančiais ypatumais ir technologijomis.

• Lift-Asist dizainas: Tai spyruoklinį mechanizmą turintis Terrova stovas, kuris leidžia variklį paruošti naudojimui arba, baigus žvejybą, sudėti jį be jokių pastangų.

• Stow/Deploy rankenėlė: Paspaudus šią rankenėlę, esančią ant Terrova stovo, variklis labai lengvai nuslys į vandenį ir bus paruoštas naudojimui. Kai norėsite judėti toliau arba keisti žvejybos vietą, Lift-Assist padės ištraukti variklį iš vandens taip pat lengvai. Saugiai ir tvirtai laiko variklį transportavimo metu.

• i-Pilot® GPS Trolling System: Tai pati patikimiausia GPS sistema žvejybose. i-Pilot naudoja GPS, kad valdytų jūsų variklį su papildomomis funkcijomis, dėl kurių liksite arčiau žuvies. Su Spot-Lock, variklis išlaikys jus vienoje vietoje. Įrašykite plaukiojimo kelius, kad vėliau juos pakartotumėte, keiskite greitį ir vairavimą. i-Pilot valties valdymą ir pozicionavimą padaro automatinį, todėl viską galite matyti ir keisti lengvai įskaitomame LCD (skystų kristalų) ekranėlyje.

• Spot-Lock kartu su „Jog“: Tik spustelėkite mygtuką ir Spot-Lock išlaikys jus vienoje vietoje su neprilygstamu GPS tikslumu. i- Pilot GPS sistemose esantis Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiai virš sėkmingiausios žvejybos vietos visiškai automatiškai, neliečiant savo variklio. Su integruotu krypties jutikliu galite naudoti „Jog“ perkelti savo Spot-Lock vietą penkiomis pėdomis bet kuria kryptimi. Aktyvuokite Spot-Lock i-Pilot pultelyje arba Humminbird echolote.

• AutoPilot™: Automatiškai plaukiokite bet kokia kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo variklį norima plaukti kryptimi, įjunkite AutoPilot™ ir variklis išlaikys tą patį kursą, pasitaisydamas net esant bangoms vėjui ar srovei.

• Universal Sonar 2: Laiko jūsų keitiklį ir laidus visiškai paslėptus ir apsaugotus, nes viskas sutalpinta variklio kote, su dengtomis ir apsaugotomis jungtimis.

• Elektrinis kojos pedalas: Į akį nekrentantis dizainas sukuria du vairavimo būdus: Kulno/Kojos piršto pedalą ir mygtukus, leidžiančius sukti į kairę ar dešinę. Spot-Lock bei Autopilot aktyvacija, sukimosi greičio valdymo ratukas ir ~5,5m ilgio laidas su vandeniui atsparia jungtimi.

• Push-to-Test Battery Meter: Mygtuko paspaudimu sužinokite koks variklio įkrovimo lygis.

• Digital Maximizer™: Suteikia iki 5 kartus ilgesnį veikimą nuo vieno įkrovimo. Šie kintančio greičio varikliai leidžia jums įvesti konkretų greitį kokiu norite plaukti ir variklis naudos tik tiek energijos, kiek reikės, kad išlaikytų tą greitį. Dėl to baterija neišsikraus ilgiau ir žvejyba galės trukti kad ir visą dieną.

• Weedless Wedge™ 2 Prop: Specialiu kampu pakreiptos propelerio mentės be didelių sunkumų suksis nešvariuose vandenyse pilnuose žolių, todėl vandens telkiniuose nebeliks nepasiekiamų vietų. Žolės ir augalai neapsivynioja apie sraigtą, todėl variklis papildomai neapkraunamas ir naudoja mažiau energijos. Tai vieni patikimiausių propelerių visoje žvejybos prekių rinkoje.

• Nesulaužoma iš kompozicinių medžiagų pagaminta koja, garantija visam gyvenimui. Tik Minn Kota varikliuose.

• Mobilios programėlės suderinamumas: Valdykite i-Pilot tiesiai iš savo Samsung ar Apple mobilaus telefono su tam skirta programėle. Galite nesunkiai keisti greitį, judėjimo kryptį, išjungti ar įjungti Spot-Lock ir Advanced Auto-Pilot. Taip pat galėsite atsisiųsti atnaujinimų i-Pilot programinei įrangai.

• "Šalta" ir tyli galia: tinkamai parinkti variklio komponentai užtikrina, kad variklis nekaista, dirba tyliai ir ekonomiškai naudoja akumuliatoriaus energiją.

nuo 1 895,00 €
Kodas Sandėlyje Technologijos Kaina
1358805 Nėra 55 lbs 12V | ilgis 54"/137cm 1 895,00 €
1358814M Nėra 80 lbs 24V | ilgis 60"/152cm 2 255,00 €
Atributas Savybė
SKU 1358814M
Gamintojas MINN KOTA
Prekinis ženklas Minn Kota
Technologijos 80 lbs 24V | ilgis 60"/152cm